USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando Saquarema Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando

ex. Saquarema Itaúna 2

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Apartment photo stub
1

Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando

 Wi-Fi
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η βίλα Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando απέχει μόνο 14 λεπτά με τα πόδια από προορισμους για ψώνια, όπως Εμπορικό ΚέΝτρο ΛίμΝης, και προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική στάθμευση.

Η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 4 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Primeira Igreja Batista em Bacaxá.

Το κατάλυμα διαθέτει θέα στον κήπο.

Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα αμερικανικής κουζίνας στο SPA Juice Bar, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 400 μέτρων.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 13:00 έως 17:00
Check-out: έως 13:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Σε η βίλα Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando έχει πάρκινγκ;

    Οι πελάτες της η βίλα Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
  • Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando;

    Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando με το κατοικίδιο ζώο σας.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Saquarema Itauna 2 Nao Estou Alugando, Βραζιλία

Rua Das Garoupas, 13, Saquarema, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved